• 11. Sokak (Eski 87)
  • No:5/B Emek - Çankaya/Ankara
  • 0312 213 27 05 - 0507 476 46 66
  • info@ankarasukacagitespiti.com

Tıkalı Lavabo Açma

IMG_2433Banyonuza, mutfağınıza zarar vermeden Ankara tıkalı lavabo açmak için son derece gelişmiş teknolojilerle üretilen cihazlar tasarlanıyor. Ancak bu cihazları kullanmak ustalık gerektiriyor. Ankara tıkalı lavabo açma hizmetlerini kırmadan yerine getiren profesyonel ekipler ve gelişmiş teknolojili cihazlar kullanan firmalar, tüm sorunlarınıza anında çözüm üretiyor.

Kameralı robotlarla hizmet veren uzman ekipler, kanalın tüm detaylarını görüntülüyor ve çözümü de bu görüntüler sonucunda sunuyor. lavabo içine görüntüleme sağlayan robotları salan profesyonel servis ekipleri, tıkanıklığa neden olan bölgeyi tam olarak tespit ediyor ve gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyor.

Ankara kanal açma robotu adı verilen modern cihazlar tüm tıkanıkları açıyor. Sonrasında da giderlerden su normal bir hızda akmaya başlıyor. Klasik yöntemlerde tıkanıklıkların çoğu belirli bir gün sonra tekrarlanabiliyordu. Bunun nedeni görüntüleme yapılmadığı için yabancı maddelerin tam olarak yok olup olmadığının bilinmemesiydi. lavabo içinde inşaat döneminde kalan molozların olup olmadığı da anlaşılamıyordu. Bunun sonucunda da ne kadar uğraşılırsa olsun lavabo içi tam olarak açılamıyordu. Oysa son sistem cihazlarla tıkalı lavabo açma işlemi çok daha güvenli bir hale geldi.

Son teknoloji sistemle lavabo içine kamera gönderiliyor ve ne kadarı tıkanmış, tıkanmaya neden olan maddenin niteliği ne hepsi görülebiliyor. Lavabo içindeki tıkanıklığı tuvaletten ya da lavabodan gönderilen robot makineler tespit ediyor. Kanal açma cihazları sayesinde tıkalı lavabo açma işlemleri çok daha güvenli bir hale geliyor. Kanal açma makinesi lavabo içinde tıkalı olan bölgeyi buluyor ve maddeyi parçalayıp sistemden dışarı atıyor.

lavabo bir yeri tıkandığında bir başka yerden su geri gelebilir. Klasik yöntemlerde bu nedenle lavabo neresinin tıkandığı tam olarak anlaşılamaz. Oysa modern cihazlar tıkanıklığın nerede olduğunu tam olarak tespit eder. Lavabo tıkanıp su geri geldiğinde açmak için çeşitli kimyasallar denenebiliyor. Ancak bu işlem yeterli çözümü getirmez. Çünkü o kimyasallar kireçleri çözemez. Aynı şekilde lavabo içindeki yabancı maddeleri de parçalayıp kanalizasyon sistemine yollayamaz. Oysa modern yöntemler izleyen profesyonel ekipler yabancı maddelerin tamamını parçalayarak sistemden atılmasını sağlar.

Tıkalı lavabo açma işleminde yüksek basınçlı su kullanılmıyor. Robot makineler kullanılıyor.Ankara kanal açma robotları suyun akışını engelleyen yabancı maddeleri parçalıyor ve pis suyun kanalizasyona gitmesini sağlıyor. Günümüz koşullarında tıkalı lavabo açılması sorun olmaktan çıkıyor. Firmamız son teknoloji ile üretilen modern cihazlar ve deneyimli ekipler aracılığı ile müşterilerinin tüm başvurularını profesyonel bir bakış açısı ile değerlendiriyor ve en uygun çözümü sunuyor.

Tıkanmış lavaboların açılması bazen donmuş maddeler nedeni ile zor olabilir. Ancak görüntüleme sistemi ile tıkanıklığın yeri tam olarak saptandığı için tıkalı lavabo açma yöntemi de çok kolay olmaktadır.

Uzman ekipler detektör yardımı ile kısa bir süre içinde tespit yapmaktadır. Bu sayede tıkalı bölgenin kırılmasının önüne geçilmektedir. Bu işlem sayesinde zamandan tasarruf sağlandığı gibi gereksiz kırımlar da önlenmektedir. Sizde tıkalı borluarınızı uzman firmamızı arayarak hem kampanyalı fiyatlarımız hemde profesyonel hizmetimizden yararlanarak sorunlarınızdan kurtulun..