• 11. Sokak (Eski 87)
  • No:5/B Emek - Çankaya/Ankara
  • 0312 213 27 05 - 0507 476 46 66
  • info@ankarasukacagitespiti.com

Tıkanıklık Açma

IMG_0438

Hızlı Bir Şekilde Tıkanıklık Açma Hizmeti

Altyapı atık sistemlerinin belli bir zaman sonra tıkanması doğal bir durum olarak karşımıza çıkar. Şiddetli yağışlar nedeniyle kanalizasyona taşınan cisimlerin birikmesi veya tuvaletlerden atılan cisimlerden kaynaklı birikmeler, atıkların giderilmesine engel olabilir. Daha farklı sebepler de kanal tıkanıklarının yaşanmasına sağlar. Tıkanan kanalların hızlı bir şekilde açılması ve sorunun giderilmesi, işyerleri veya evleriniz için önemlidir. Bu anlamda kanal Ankara kanal açma firması olarak uzun süredir modern ve hızlı hizmet vermenin tecrübesine ve özgüvenine sahibiz.

Ankara kanal açma hususunda sergilenen çalışmalar, modern teknolojik aletlerle gerçekleşmekte ve bu sayede, hızlı ve kaliteli şekilde kanalların kullanıma açılması sağlanmaktadır. Bilgisayar destekli cihazlarla irtibatlı kameralı robotlar, kanal içerisine sokularak gerekli tıkanıklığın nedenini bilgisayar ekranına göndermektedir. Bu işlemden sonra ikinci olarak yapılan işlem, tıkanıklığın basınçlı su kullanılarak temizlenmesi ve tıkanmaya neden olan cisimlerin kanaldan atılmasıdır.

Ankara logar açma çalışmaları…

Eskiden kanalizasyon temizliklerinin yapılması rahatsız edici bir boyutta gerçekleşirdi. Bugün gelişen altyapı sistemi ve şehirleşmenin vermiş olduğu bilinç düşünülerek, Ankara logar açma işlemlerini daha hijyen bir hale getirdik. Bu anlamda, logar tıkanıklarında kırma ve dökme işlemlerinden kaynaklanan pis kokuların etrafa yayılması işlemine son verdik. Değişime önem veren bir firma olarak, temiz bir şehir bilinci içerisinde tıkanan logar açma hizmetimizde, kameralı sistemlerimizi aktif şekilde kullanıyoruz.

 

IMG_3118 (Copy)

Modern şehir hayatının gereklerinden olan temiz havanın logardan çıkan pis kokularla bozulması, insanların rahatsız olmasına neden olan uygunsuz bir durumdur. Firmamız bu durumun ortadan kaldırılmasının yanında, kırma ve yıkma işlemlerinden kaynaklanan maliyet ve zaman israfını da önlemenin vermiş olduğu gururla hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir. Ankara pimaş ve logar açma hizmetlerimizde aktif olarak kullandığımız kameralı sistemler, daha nitelikli bir hizmetin Ankaralılara götürülmesini sağlamaktadır.

Ankara Tuvalet tıkanıklığı açma artık zor değil!

Tuvaletlere aşırı derecede tuvalet kağıdı atıldığında zamanla tıkanma problemi yaşayacaklardır. Tuvalet tıkanmalarının büyük bir sebebi atılan tuvalet kağıtları dolayısıyla olsa da, daha farklı cisimlerin gidere düşmesi sonucunda da tıkanmalar meydana gelebilir. Tuvaletin pis atık giderinin tamamen tıkanmış olması, kötü kokulu suların ev veya işyerlerine dağılması anlamına gelir. Daha fazla rahatsız edici durumun yaşanmaması adına, hızlı bir şekilde çözüm üretilmesi gereklidir. Bu anlamda firmamız, kameralı sistemler yardımıyla tıkanıklık tespiti ve basınçlı su yardımıyla tıkanıklığın ortadan kaldırılması çalışmalarını yapmaktadır. Ankara tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinde sunmuş olduğumuz hızlı ve kaliteli hizmet sayesinde yeniden tuvaletinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tıkanıklık açma sorununuzu ustalarımız kırmadan dökmeden robot cihazla açmaktadır. Robot cihazın ucunda bulunan çelik helezonlu yay sayesinde tıkalı bölgeyi kırmadan, tıkanıklığa sebep olan cisimleri parçalayarak gidere kadar gönderir. Bu sayede tıkanıklık sorununuz ortadan kalmaktadır.

Tıkanıklıklar artık korkulu rüyalarınız olmasın. Bina, eviniz veya işyerinizde her hangi bir giderinizde tıkanıklıkmı mevcut? Bu durumda ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Zararınız daha çok artmadan hemen bizimle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve modern tıkanıklık açma makinalarımız ile size hiç vakit kaybetmeden yardımcı oluyoruz.

Elektronik cihazlarla önce tıkanıklığın tam adresini tespit ediyoruz sonrasında nokta atışı ile direk tıkalı alana robot cihazlarla ulaşarak tıkanıklığı giderme yoluna başvuruyoruz. Mümkün mertebe kırma işlemi yapılmadan gerçekleşen bu müdahalelerle sizi maddi kayıplardan koruyoruz.
Tıkanıklık açma

Binalarda en sık yaşanan sorunların başında tesisat borularında meydana gelen tıkanıklıklar geliyor. Bu sorun hayatı tam anlamıyla kabusa çeviriyor. Yaşanan bu sıkıntıdan kurtulmanın en güvenli yolu da kurumsal firmalardan hizmet almaktan geçiyor.Bu firmalar teknolojiyi yakından takip ederek en güvenli hizmeti sunuyor. Son teknoloji ile tasarlanan cihazlar yaşanan bütün sorunları kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyor.

Uzman teknik servisler aracılığı ile hizmet sunan firmalar, küvet, lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarını kalıcı bir şekilde ortadan kaldırıyor. Tıkanıklık açma robotuyla tıkanıklağa kırıp dökmeden müdahale eden ekibimiz tıkanıklığı açtıktan sonra kameralı görüntüleme cihazıyla hatta görüntüleme işlemini yapar.

Konut ya da işyerinizde böyle bir sorun meydana geldiğinde mahalle arasında hizmet veren tesisatçılardan hizmet alındığında büyük sorunlar meydana gelebiliyor. Çünkü tesisatçılar tıkanıklık açma işleminde kırma yöntemini kullanıyor. Sorunun giderilmesinin ardından kırılan yerlerin tamiri için fayans ya da duvar ustasının gelmesi gerekiyor. Bu da tıkanıklık tamirinin maliyetini yükseltiyor.
Kurumsal firmalar tıkanıklık açma hizmetini son teknoloji ile tasarlanmış cihazlar aracılığı ile gerçekleştiriyor. Bu cihazlar kameralı ya da detektörlü olarak tasarlanıyor. Tüm gider borularında meydana gelen tıkanıklıkları modern cihazlarla açan profesyonel ekipler işlemlerini kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyor. Tüm gider borularında çeşitli nedenlerle tıkanıklıklar meydana gelebiliyor. Lavabo tıkanıklıkları genellikle yağlanmadan kaynaklanıyor. Bu sorun da otel ya da restoranların lavabolarında oluyor. Evlerde de yağlanmadan dolayı tıkanıklık sorunu meydana gelebiliyor. Tuvalet tıkanıklığı ise genellikle tuvalet kağıtları ya da kadın pedi atılmasından kaynaklanabiliyor. Bütün bu cisimlerin açılması için e son teknolojilerle tasarlanan cihazlar kullanılıyor. Boruları tıkayan bu cisimler tıkanıklığı neden olan yabancı cisimleri parçalayarak sistemden uzaklaştırıyor. Yağlanmadan meydana gelen tıkanmalar ise yüksek basınçlı su ile gideriliyor.

Tıkanıklık açma işlemleri günümüzde kameralı robotlar aracılığı ile hiçbir yer kirlenmeden ve kırılmadan gerçekleştiriliyor. Boruları tıkayan bütün yabancı cisimler bu cihazlar aracılığı ile temizleniyor. İşlem kısa bir süre içinde tamamlanıyor ve yabancı atıklar parçalanarak kanalizasyon sistemine gönderiliyor. Böylece kırma işlemi yapılmadan tıkanıklık sorunu ortadan kaldırılıyor.

Tuvaletlerle sık sık tıkanma sorunu meydana gelebiliyor. Bunun nedeni tuvaletin içine atılan kağıtların gider borusuna takılıp kalması. Özellikle klozetlerde s şeklinde bir boru bulunuyor ve bütün yabancı cisimler bu bölgede toplanarak suyun akışını engelliyor. Bunun sonucunda da tuvalette su basmaları yaşanabiliyor. Tıkanıklıkların bir başka nedeni de tesisatın döşenmesi sırasında içinde kalan moloz ve beton parçalarından kaynaklanıyor. Bu yabancı cisimlerde parçalanarak sistemden tamamen uzaklaştırılıyor ve sorun ortadan kaldırılıyor.

Banyolarda meydana gelen tıkanıklık sorunları genellikle kireçlenmeden kaynaklanıyor. Eğer bu kireçler temizlenmezse sorun meydana geliyor. Tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiren uzman personel bu işlemleri modern cihazlarla gerçekleştiriyor.Kanalizasyon tıkanıklığı açma işleminde de son teknolojilerle tasarlanmış görüntüleme cihazları kullanılıyor. Bu tip sorunlarda kurumsal firmalardan destek alındığında kanalizasyon tıkanıklığı sorun olmaktan çıkıyor. Üstelik tıkanıklık kısa bir zaman içinde açılıyor. Klozette tıkanma meydana geldiğinde yine görüntüleme robotları devreye giriyor. Bu robotlarda tıkanıklığı giderebilen aparatlar bulunuyor ve bu sayede soruna neden olan yabancı cisim parçalanarak kanalizasyon sistemine gönderiliyor. Bu cihazlar sadece kapalı alanlarda meydana gelen tıkanıklıkları değil bahçe gibi açık alanlarda yaşanan sorunları da ortadan kaldırıyor. Yerin iki metre altındaki tıkanıklıkları da tespit eden cihazlar, kazma işlemine gerek kalmadan sorunun ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

Tıkanıklık açma işlemlerinde ilk akla gelen lavabo aç gibi kimyasallar ve pompalar oluyor. Ancak lavabo aç gibi kimyasallar genellikle yağlanma sorununu geçici olarak ortadan kaldırıyor. Pompalar ise sorunu daha da kronikleştirebiliyor. Çünkü pompa tıkanmaya neden olan cismi daha da ileriye iterek sorunu büyütebiliyor. Bu nedenle böyle sorunlar meydana geldiğinde uzman kuruluşlardan destek alınması tavsiye ediliyor.

Ankara tıkanıklık açma konusunda uzman ekibimiz ve profesyonel cihazlarımızla hizmet vermeye başladık. Her türlük tıkanıklık açma konusunda bizleri iletişim bilgilerimizden telefon ile arıyarak ücretsiz bilgilendirme hizmeti alabilirsiniz. Ankara’da tıkanıklık açma probleminin çözümü artık bir telefon kadar yakınınızda.

Tıkanıklık Sorunlarına Kimyasal İlaç Kullanmadan Çözüm

Tıkanıklıklar oldukça sinir bozan durumlardan bi tanesidir. Zaman içerisinde lavabolarda oluşan yağlanma, yemek atıkları tarzı durumlardan dolayı lavabolarımız tıkanmaktadır. Bunlara kimyasal lavabo açıcı kullanıldığı taktirde tıkanıklık kısa süre içerisinde tıkanmaktadır. Bu tarz durumlarda tıkanıklığın boyutu büyük olduğundan hiç bir kimyasal ilaç tıkanıklığı çözmeye gücü yetmez. Aksine kimyasal ilaçlar giderlerdeki contaları eriterek başımıza daha büyük masraflar çıkarmaktadır. Bu tarz durumlarda yapmanız gereken şey profesyonel destek almanız. Tıkanıklıklar artık robot cihazlar yardımı ile kırmadan dökmeden açılarak ardından kameralı görüntüleme cihazıyla hattınızda bir problem olup olmadığı test edilir.