• 11. Sokak (Eski 87)
  • No:5/B Emek - Çankaya/Ankara
  • 0312 213 27 05 - 0507 476 46 66
  • info@ankarasukacagitespiti.com

Logar Açma

IMG_3118 (Copy)Ankara Logar tıkanıklığı açma işlemleri uzman ekiplerimiz ve kurumsal firmamız tarafından son teknoloji robot cihazlar kullanılarak yapılır. İşinde uzman ustalarımız servis talebini bildirdiğiniz taktirde son teknoloji cihazlarla kapınıza kadar gelerek logar tıkanıklığınızı tıkanıklık açma robot  cihazları ile logar tıkanıklığınıza müdahale edilmektedir.

Bir şehrin altyapısı çok önemlidir. Altyapının kalitesi, şehirleşmenin de ne kadar modern bir şekilde gerçekleştiğinin bir kanıtıdır. Şehrin nüfusu arttıkça eğer altyapı yetersizse büyük sorunlar meydana gelebilir. Özellikle kanallar tıkanabilir. Bu tıkanma çevreye zarar verdiği gibi çeşitli hastalıklara da neden olabilir. Ayrıca havanın da kötü kokmasına yol açar.

Kanalizasyon tıkandığında açma işlemi öncelikle logar kapaklarından yapılmaktadır. Logar açma işlemi de uzmanlık isteyen bir iştir. Uzman ekipler logarları çevreye zarar vermeden açmaktadır. Kanalın neresinde tıkanma olduğunu en son teknoloji ile üretilen özel cihazlarla tespit eden uzman ekipler, sonrasında da açma işlemini gerçekleştirmektedir.

Logar tıkanması evsel atıklardan olduğu gibi çevresel nedenlerden de kaynaklanabilir. Gelişmiş cihazlar sorunun neden kaynaklandığını tespit eder. Görüntülü sistemlerle donatılan bu cihazların sunduğu verilen bilgisayarlı ortamda değerlendirilir. Bilgisayara gelen görüntü sayesinde de nasıl bir açma yönteminin izleneceğine karar verilir. Bu kararı profesyonel kişiler belirleyebilir. Teknolojiye önem veren firma, şehrin kanalizasyon ve gider yollarındaki tıkanıklıkları modern cihazlarla tespit eder. Bu temizleme sırasında çevre kirletilmez.

Ankara Kanalizasyon açma ya da Ankara logar açma işlemlerini yerine getiren profesyonel firmamız, donanımlı ekipleri ile hizmet vermektedir. Bu ekipler aracılığı ile tüm hizmetler güvenli bir şekilde yerine getirilmekte, şehrin yer altı şebekesi başta olmak üzere evlerdeki tesisatlarda meydana gelen sorunlar da kalıcı olarak ortadan kaldırılmaktadır.

Kimi zaman binaların pis sularının atıldığı kanalın şehrin altyapısı ile birleştiği yerlerde de logarlar olabilir. Bu logarlar da farklı nedenlerle tıkanabilir. Bu durumda sıradan bir tesisatçı çağrıldığında farklı sonuçlarla karşılaşılabilir. Elinde cihaz olmayan tesisatçı tıkanıklığın kaynaklandığı yeri tespit etmekte büyük zorluklarla karşılaşabilir. Oysa yüksek teknolojik ürünlere sahip olan kurumsal firmalar, uzman ekipleri ile sorunu çok kısa bir sürede tespit eder ve gerekli müdahaleyi gerçekleştirerek yaşanan mağduriyeti ortadan kaldırır.

Günümüz teknolojinde logar açma işi kolay bir hale gelmiştir. Yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hizmet veren uzman ekipler, kanalları çok rahat bir şekilde görüntüleyebilmekte, bu görüntüler sayesinde de kalıcı temizlik sağlanabilmektedir. Ayrıca işlem klasik yöntemlere göre çok daha hızlı olmakta, trafik akışı da engellenmemektedir.

Uzman ekiplerimiz her tür hizmeti güvenli bir şekilde yerine getirmekte, tıkalı borular nedeni ile yaşanan olumsuzlukları kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Tıkalı kanallar öncelikle hastalıklara neden olabilmekte, çevreye yaydığı kötü koku da rahatsız edici olmaktadır. Bu nedenle de kanal tıkandığında kısa süre içinde müdahale gereklidir. Bu müdahaleyi yaparak sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldıracak olanlar da modern cihazlara sahip olan firmamız en hızlı şekilde hizmet vermektedir..

Bu firmalar logar açma işlemlerini yerine getirirken yapı sahiplerinin ve çevreyi kullanan kişilerin olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmaması için üstün gayret sarf etmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal firmalar verdiği hizmet içi eğitimle personelini yeni gelişmeler hakkında bilgilendirmekte, böylece hizmetlerin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Logar Tıkanıklıkları Sağlığı Tehdit Etmektedir

Logar hatlarında meydana gelen tıkanıklıklar sağlık açısında oldukça tehlikeli bir durum oluşturmaktadır. Özellikle yaz aylarında meydana gelen logar tıkanıklıkları çevrede pis kokunun yayılmasına sebep olup bakterilerin çoğalmasına neden olmaktadır. Logar tıkanıklıkları geciktirilmeden tıkanıklıklara müdahale edilmelidir. Bu tarz işlemlerde profesyonel bir firmadan destek alınması önerilir.

Ankara Logar tıkanıklıklarını firmamız robot cihazlar kullanarak tıkanıklığı gidermektedir. Logar hattına salınan kamera ile tıkanıklığın ne derece ne boyutta olduğu görüntülenerek ardında tıkanıklık açma işlemi için robot cihazlarla müdahale edilerek tıkalı logar hattı açılmaktadır..