• 11. Sokak (Eski 87)
  • No:5/B Emek - Çankaya/Ankara
  • 0312 213 27 05 - 0507 476 46 66
  • info@ankarasukacagitespiti.com

Kanal Görüntüleme


Kanal Görüntüleme Teknolojisiyle Tıkalı Kanalları Açmak

Ankara Kanal Görüntüleme Firmaları arasında tercih yaparken kurumsal ve çalışma ruhsatlı olan bir firma ile anlaşma yapmalısınız. Şirketimizden bilgi isteyebilirsiniz.  Değişen dünya ve gelişen teknoloji sayesinde, hayat hala yaşamaya değer bir yer olabiliyor. Bu anlamda toplu yaşadığımız sitelerin veya iş merkezlerinin kanalizasyonlarında atıkların birikmesi sonucunda tıkanmalar meydana gelebiliyor. Kanal Görüntüleme sayesinde sorunun kısa sürede çözülmesi ve kanaldan kaynaklı kısıtlamaların kaldırılması için teknolojik yeterliliği olan firmalardan yardım talep edilmesi gerekir. Kanal Görüntüleme izleme ve kanal tıkanıklığı açma hizmetlerinde modern ekipmanlar kullanan firmalar, kısa sürede kanaldaki tıkanıklığı yerini ve nedenini belirleyerek, müdahale edebilmektedirler.

Ancak klasik yöntemler bu şekilde değil…

Ankara Tuvalet hattı görüntüleme konusunda bazı firmalar gelişmiş teknolojilere yer verirken, bazı firmalar geleneksel çizgiden çıkmakta zorlanmaktadırlar. Bu nedenle kanal çevresinin kırılması ve tıkanıklığın  nerede olduğunun tespit edilmesi gibi maliyet arz eden bir takım çalışmalar yapabilirler. Bu durum hizmet maliyetlerini arttırmanın yanı sıra, kanalın yeniden kullanıma açılmasını da geciktirmektedir.

Modern cihazlar sayesinde tuvalet hattı ve Kanal Görüntüleme işlemleri yapılabilmektedir. Bilgisayar destekli cihazlar, Ankara lavabo hattı görüntüleme işlemleri içinde kullanılabilmektedir. Cihazın ince yapılı kamerası kanal sokularak, tıkanıklığın olduğu bölgeleri tespit etmektedir. Cihazdan alınan fotoğraflar anlık olarak bilgisayar ortamına aktarılır ve uzman ekip müdahale etmek için en iyi stratejiyi geliştirir. Bu sayede kırma ve dökme işlemlerinin maliyetini müşterilere yüklenmeden, kısa zaman içerisinde tıkanı kanalın yeniden aktif olarak kullanılması sağlanır.

IMG_0470Ankara kanalizasyon hattı görüntüleme ve tıkanıklığı açma nasıl gerçekleşir!

Modern cihazlar kullanılarak yapılan tıkanıklık tespitleri, isabetli sonuçların alınmasına ve uygulamanın kısa sürede tamamlanmasına hizmet eder. Ankara tuvalet hattı görüntüme hizmeti sunan firmalardan hizmet alınmadan önce, profesyonel cihaz imkanlarının olup, olmadığının soruşturulması gerekir. Klasik yöntem kullanılarak yapılacak olan her müdahale, başarısı yüzde yüz olmayacak çözümlerin ortaya konmasını doğurur.

Bilgisayar destekli cihazların kanallardaki tıkanıklığı görüntüleyebilmesi için kanala bırakılması ve fotoğrafların alınması, daha sonrasında tıkanıklığın giderilmesi için yüksel basınçlı suyla müdahale edilmesi işlemlerinden oluşan modern kanal açma sistemi, zaman ve maliyet tasarrufunun yapılmasını sağlıyor. Kanal Görüntüleme Hizmeti için bilgi firmamızdan bilgi isteyebilirsiniz.

Tercihinizi doğru yapın!

Kanallarınızdan kötü kokular almaya başladıysanız veya lavabo, tuvalet giderlerinin eskisi gibi çalışmadığını fark ediyorsanız, tıkanma sorunuyla karşı karşıya olabilirsiniz. Kanal Görüntüleme işlemi yaparak erkenden müdahale ederek, kötü suların birikmesi ve kokuların etrafa yayılmasını önlemek mümkün. Bunun için kanal görüntüleme hizmetiyle, tıkanıklık durumunun tespit edilmesini ve yerini belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Modern cihaz kullanan firmamızla irtibata geçerek, en son teknolojik ekipmanlarla gerekli tıkanıklık açma çalışması yapılabilir.

Tıkalı kanallar hayatı tam anlamıyla kabusa çevirebilir. Yaşam alanlarında meydana gelen bu tür sorunlar, özel cihazlı teknik ekiplerle ortadan kolaylıkla kaldırılıyor. Yaşadığınız çevrede, evde ya da dışarıda tıkanan kanallardan dolayı mağdur oluyorsanız uzman ekipler ve modern cihazlarla hizmet sunan firmamızı arayabilirsiniz. Ankara kameralı kanal açma cihazları ile meydana gelen tüm sorunlara çözüm üreten teknik ekipler, kanalları kırmadan açıyor ve temizliyor. Görüntüleme cihazlarının kullanımı uzmanlık isteyen bir iştir ve kurumsal firma personeline düzenli olarak eğitim vererek gelişen teknolojilerle donanım sahibi olmasını sağlamaktadır. Bu cihazlar sayesinde tıkalı tüm kanallar açılırken yapılan işlemde kırma ve kazı olmamaktadır.

IMG_0472Ankara Kameralı kanal açma cihazları sayesinde tıkalı kanalın içi önce görüntülenmekte, elde edilen görüntüler bilgisayar sisteminde incelenmekte ve en uygun çözüm üretilmektedir. Görüntüleme robotları sayesinde tıkanıklığa neden olan yabancı maddelerin yerleri tespit ediliyor. Sonrasında da yüksek basınçlı su ile kanalın açılması sağlanıyor. Bu işlemde binanın hiçbir yerine hasar verilmiyor. Klasik yöntemlerde kırmadan kanal açmak mümkün olmuyor ve bu nedenle de maliyet yüksek oluyor. Oysa gelişmiş cihazlar bu maliyetleri düşürüyor. Üstelik yapılan işlemin de süresi kısaltılıyor. Tıkalı olan kanaldan yana sorununuz varsa, bu nedenle tuvalet ya da banyoyu kullanamıyorsanız uygun fiyatlarla hizmet veren firmaların desteğini alabilirsiniz.

Kanal Görüntüleme Hizmetleri

Kanallar, evsel ve fabrika atıklarının tek merkezde toplanarak bunların imha edilmesine sağlayan altyapı sisteminin arasında gelir. Bu kanalların sayesinde salgın hastalıkların yayılması engellenir. Kanallarda meydana gelen tıkanıklıklar, bütün pis suların çevreye yayılmasına neden olur. Bununla birlikte insan sağlığını da ciddi boyutta tehdit edebilirler. Yağmur suyunun taşınması için tasarlanan kanallar da vardır ve bu kanalların belirli noktalarında mazgallar bulunur. Bu mazgallar yağmur sularının kanala taşınmasını sağlar. Bu kanalların ve mazgalların da tıkalı olmaması gerekmektedir. Tıkalı olduğunda su baskınları kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle de kanalların tamamıyla açık olması gerekmektedir. Buralarda meydana gelen tıkanıklıkları da kameralı kanal açma cihazları ile hizmet veren ekipler güvenle açmaktadır.

Kanalizasyon AçmaTıkanan kanallar hem kötü koku verir hem de mikrop üremesine neden olur. Bu yüzden sorun oluştuğunda anında müdahale şarttır ve uzman ekipler hızlı bir şekilde müdahale ederek yaşanan olumsuzluğu ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız Ankara kameralı Görüntüleme kanal açma cihazları ile bina içi ve bina dışı tüm sorunlarda güvenle hizmet sunmaktadır. Mutfak, banyo, tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkları da güvenle ortadan kaldıran uzman ekipler. Kanalizasyon ve kanal açma gibi şikayetlere de kalıcı çözümler sunmaktadır. Tıkalı olan kanallar için kusursuz hizmet veren uzman ekipler, Ankara’nın tüm bölgelerine destek sağlamaktadır. En son teknoloji ile tasarlanan cihazlarla hizmet sunan profesyonel ekipler, tıkalı kanalları modern makinelerle açmakta, bu işlemi yaparken de çevreye zarar vermemektedir. Bahçenizdeki kapalı sulama kanallarında meydana gelen tıkanıklıkları da kazmadan tespit eden uzman ekipler, onarım masraflarını da minimuma indirmektedir. Özel görüntüleme robotları, tıkalı kanalların tüm detaylarını incelemekte ve tıkanık olan kısma geldiğinde de boyutu kadar bir delik açmaktadır. Sonrasında uzman ekipler kanala yüksek basınçlı su püskürtmekte, böylece tıkanmaya neden olan cisimler sökülüp atılmaktadır. Kanal görüntüleme cihazları pimaşın içindeki çatlak ve kırıkları da tespit etmekte, bu sayede su sızıntılarının da önüne geçilmektedir.

Kanalların tıkalı bölümleri kameralı kanal açma cihazları ile tespit edilmektedir. BU cihazlar sayesinde tıkanmayan neden olan cismin ne olduğu da anlaşılmaktadır. Bu işlemin ardından ya cisim özel aparatlarla çekip çıkarılmakta, yada basınçlı su ile sistemden uzaklaştırılmaktadır. Kurumsal firmalar uzman personelle hizmet vermekte, tüm çalışmalarda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.