• 11. Sokak (Eski 87)
  • No:5/B Emek - Çankaya/Ankara
  • 0312 213 27 05 - 0507 476 46 66
  • info@ankarasukacagitespiti.com

Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Ankatem Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Her ay gelen faturalarınızdan daha yüksek bir su faturası mı fark ettiniz mi? Evinizde Su Kaçağı olabileceğinden şüphelenmelisiniz. Bu durumlarda şirketimize ulaşmak ve  Su Kaçağı Tespiti için (0312) 213 27 05  numaralı telefonu arayın. Su Kaçağı Tespit Hizmetleri hakkında diğer yazılarımıza erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

Gizli su kaçakları, sık sık aldığınız boruları ve aletleri, uzun süre sızıntı tespit edilmezse evinize büyük hasar verebilecek olan saatli bombalara dönüştürebilir. Çeşitli olaylar ve koşullar bu tür sızıntılara neden olabilir. Bu tür sızıntılardan kaçınmak, gizli Su sızıntılarından kaynaklanabilecek zararların ve tehlikelerin önlenmesinde en iyi yöntemdir.

Bir Su kaçağından şüphelenirseniz, hemen şirketimizi arayabilirsiniz. Teknikerlerimiz her boyutta ki sızıntı tespitinde uzmandır. Ankara Su Kaçağı Tespit hizmetlerimizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saha ekiplerimiz çok kısa süre içinde yanınızda olacaklardır.  Bizi  her zaman arayabilir destek isteyebilirsiniz.

Ankara Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Ankara Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Gizli Su Sızıntılarına Ne Sebep Olabilir?

Gizli su sızıntılarının en yaygın nedenlerinden biri boruların yaşlanmasıdır. Eski borular paslanabilir, korozyona uğrayabilir veya donarak tespit edilmesi zor alanlarda sızıntılara neden olabilir. Cihazlar ve cihaz bağlantıları da yaşlanıp bozulabilir ve sızıntılara neden olabilir. Bazı örnekler vermek gerekirse;

Zamanında yapılan kötü işcilik Su Kaçaklarına ve sızıntılarına neden olabilir. Kötü takılmış borular dirseklerden sızabilir farkına varmadığınız andan itibarende bulunduğunuz ortamın zarar görmesine neden olabilir.

Profesyonel Su Kaçak Tespit Teknikleri Nelerdir?

Sorun ya da sorunlar çok kötüleşmeden evinizdeki gizli sızıntıları tespit etmenin birkaç yolu vardır. Gizli sızıntıları bulabilmemizin bir yolu, sızıntı olup olmadığını belirlemek için boruların su basıncını ölçmektir. Burada en önemli konu işinde uzamanlaşmış şirketler ile çalışmanız.

Bir başka profesyonel algılama olasılığı, boruların çektiği resimleri inceleyerek sızıntıyı keşfetmek için bir kızılötesi kamera kullanmaktır.

Gizli su sızıntılarını nasıl önleyebilirsiniz?

Gizli su sızıntılarına neden olabilecek boruların hasar görmesini önlemek için atabileceğiniz birçok adım vardır. Yapabileceğiniz bir şey, Su Kaçak Tespiti Firmaları ile anlaşmanız. Bu neden önemlidir;  evinizi veya iş yerinizi düzenli olarak kontrol etmesini sağlamaktır, böylece aşındırıcı borular sızıntıya başlamadan önce değiştirilebilir. Ayrıca kışın borularınıza izolasyona sarılarak ve dolap kapılarını açık bırakarak sıcak havanın donmasını ve patlamasını önleyecek şekilde özel dikkat göstermelisiniz.

Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Tehlikeleri nelerdir?

Evinizde ya da işyerinizde gizli bir Su kaçağı varsa evinizde küf oluşmasına neden olur ve sizi hasta edebilir hatta sağlığınızı tehlikeye atabilir. Bu tür sızıntılar, gizli sızıntı nedeniyle hasar gören güvenliği bozulmuş yapı malzemeleri nedeniyle elektrik yangınlarına da neden olabilir. Evin zemin veya çatı gibi bir kısmı gizli sızıntılardan zarar gören ahşap, alçıpan vb. Nedeniyle yol açmışsa çok acil olarak Su Kaçak Tamiri yaptırmalısınız. Personellerimiz bu konuda tecrübeliler hiç merak etmeyin.

Nihayetinde, gizli sızıntıları başlamadan önce durdurmanıza ve zaten mevcutlarsa onları düzeltmenize yardımcı olacak bir profesyonel ekip ile çalışmak size hem zaman hemde  çok para kazandırabilir – hatta hayatınızı kurtarabilir. Evinizde oluşan sorunlar için alacağınız hizmetin adı Ankara Su Kaçağı Tespit Hizmetleri  dir. 

 Ankara Su Kaçağı Tespit Hizmetleri için Ankateme güvenin. Bizi bugün 0312 213 27 05 numaralı telefondan arayın ve bilgi isteyin. Aklınıza takılan hususlar için her zaman müsaitiz.