Koku Tespiti

kotu-koku-tespiti1Dairenizden, binanızdan iş yerinizden hoş olmayan pis koku mu geliyor? Kokuyu engellemek için çok mu uğraşıyorsunuz? Tuvaletiniz ya da lavabonuzdan durmadan koku mu geliyor? Tuvaletinizi deterjanlarla yıkayıp kokuyu engelleyemezsiniz.

Dairenizdeki kokuyu ortadan kaldırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Şikayetinizi anlatabilirsiniz. Size bu konuda aklınıza takılan her soruya cevap bulabilirsiniz. Size en kısa zaman içerisinde uzman servis ekibimizi yönlendirip sorununuzu çözmek amacıyla yardımcı olacağız. Etrafa zarar vermeden herhangi bir yeri kırmadan koku tespiti yapıyoruz.

Tuvaletinizde yada lavabonuz da tıkanıklık olabilir. Bu da kötü koku kokmasına neden olabilir. Veya pimaşınızda kırık çatlak olabilir. Bu da dışarıya kötü kokunun yayılmasına neden olacaktır. Tüm bu soruların cevaplarını almak istiyorsanız arayın yardımcı olalım siz değerli müşterilerimize.

Örneğin gittiğimiz müşterimizin evinde koku tespitini banyodan buhar makinasıyla pis su giderlerine buhar verilerek tespiti yapılmıştır. Ve çamaşır makinasının giderinde koku gelindiği görüldü. makine gider borusu adaptör contası takıldığı ve kalan boşluklardan koku çıktığı görüldü. Çamaşır makinasının giderine adaptör conta silikonlanarak takıldı ve normal hale getirildi. Sizinde evinizden koku geliyorsa arayın size yardımcı olmak için elimizden geleni yapalım.