• 11. Sokak (Eski 87)
 • No:5/B Emek - Çankaya/Ankara
 • 0312 213 27 05 - 0507 476 46 66
 • info@ankarasukacagitespiti.com

Kaçak Su Tespiti

Ankarada Kaçak Su Tespiti yapan Firmalar içinde kurumsallığımız ile ön plana çıkan şirketimiz, 35 yılı aşkın süredir su kaçaklarının bulunması ve tamiri hizmetlerini yapmaktadır. Çağrı merkezimizi arayabilir tüm sorunlarınızı iletebilir ve destek isteyebilirsiniz.

Kaçak Su Tespiti Yapan Firmalar

Kaçak Su Tespiti genellikle hatalı tesisatlar ve yıpranmış borulardan dolayı meydana gelmektedir. Su Kaçağı Bulma işlemleri eskiden oldukça zorlu olsa da günümüzde kameralı kanal görüntüleme cihazları sayesinde oldukça kolaylaşmış durumda. Tesisata uygun doğru ekipman ile tespit işlemleri tamamlandıktan sonra bölgesel müdahaleler yapmak mümkün. Bu sayede masraflar oldukça düşüş göstermektedir. Teknolojinin olağanüstü imkanları hayatıma girse de hala işin ehli ustalar sektörde aranmaktadır. Çünkü Ankara Kaçak Su Tespiti yapmak kolay gibi görünse de ileride sorunun tekrarlanmaması adına gerekli müdahaleyi yapacak usta kabiliyetli olmalıdır. Deneyimsiz ustaların yaptığı müdahalelerde belirli bir süre sonra farklı nedenlerden dolayı sızıntı sorunu tekrarlanmakta ve yeni masraflar oluşmaktadır.

Ankara Kaçak Su Tespiti

Ankara Kaçak Su Tespiti

Kaçak Su Tespiti Fiyatları 2020

Ankara Kaçak Su Tespiti yapılırken uygulanan yöntemler ve sorunun oluşma biçimine göre fiyatlar farklılık gösterebilmekte. Size net olarak dönüş yapabilmemiz için kısa video gönderebilirsiniz bize. Su kaçağını bulmanın çeşitli yolları vardır. Her usta geliştirdiği kendi metoduna uygun tespit işlemi gerçekleştirebilir. Su Kaçağı Bulma Yöntemleri sayesinde kolayca su kaçağı tespiti yapabilir ve boşa giden suya engel olabilirsiniz. Su kaçakları atık su boruları ve temiz su borularında oluştuğundan farklı kolay tespit yöntemleri mevcuttur. Bunları sizinle detaylı olarak paylaşacağız. Ancak ufak çaplı müdahalelerin dışında önemli ve karmaşık müdahaleleri etkili müdahale becerisine sahip kişiler uygulamalıdır. Aksi takdirde yanlış müdahalelerin biçimlerinin gözlemlenmesinden sonra zaman ve para kaybının ortaya çıktığı belirlendi. Kaçak bulma yöntemleri gündelik hayatınızda size tasarrufa giden yolda rehber olacağını göreceksiniz.

Kaçak Su Tespiti Yöntemleri Şu Şekildedir;

 • Basit bir mantıkla hareket ederek duvar ve yerlerin buluştuğu kısımları kontrol edin. Dolapların arkası, koltuk ve masaların arkaları, cihaz ve makinelerin arkaları, ıslak alanlarda bulunan tezgah ve dolapların arkalarını kontrol edin. Herhangi bir ıslaklık ya da nemlenme söz konusuysa su sızıntısıyla karşı karşıyasınız demektir.
 • Kaçak Su Tespiti Ankara olarak deriz ki; yaşadığınız yapının dış kısmından kontrol sağlayın. Alt katlar ve havalandırma boşluklarında herhangi bir ıslaklık, tesisat bölgesinde nemlenme mevcutsa su sızıntı yaşıyorsunuz demektir.
 • Klozetlerin su haznelerinde ki şamandıranın kullanıma ve kaliteye dayalı yıpranmasıyla oluşan kaçaklar genellikle gözle tespit edilememektedir. Klozetinizin su haznesine bir miktar mürekkep katın ve bir süre kullanmayın. Kullanmadığınız halde mürekkep klozetinizin iç ve dış kısımlarına bulaşmışsa kaçak var demektir.
 • Aylık faturalarınızı düzenli olarak kontrol edin. Eğer önceki aylara göre herhangi bir kişi sayısında artış ve çeşitli nedenlerden dolayı daha fazla su harcaması meydana gelmediyse muhtemelen sızıntı yaşıyor olabilirsiniz.
Kaçak Su Tespiti

Kaçak Su Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Firması

Ankara Kaçak Su Tespiti tahmin ettiğinizden büyük bir problemi işaret ediyor ve kimlerle çalışacağınız hakkında kararsız mısınız? Merak etmeyin tereddüt içerisinde su kaçağı yaşayan sadece sizler değilsiniz. Genel olarak iyi bir firmayı nasıl bulabileceğiniz hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Ulaştığınız firma ile görüşmeniz sırasında;

 • İyi bir izlenim bırakmayan kişilerden,
 • Konuyu alakasız noktalara uzatanlardan,
 • Sizi dinlemeyen ve lafınızı kesenlerden,
 • Ani çıkış reaksiyonları gösterenlerden,
 • Rakipleri eleştirenlerden,
 • İşi küçümseyen kişilerden,
 • Müşteri memnuniyetine gereken özeni göstermeyenlerden,

Uzak durmanızı ve çalışmamanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü işlemler sırasında beklemediğiniz ek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Peki bu sıkıntıyı kalıcı olarak halletmek istiyorsanız ne yapılması gerekir. Kurulduğumuz günden günümüze kadar gerçekleştirdiğimiz her işlemde ulaştığımız başarı ve işimizin arkasında durarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Müdahaleyi doğru tespit, Kaçak Su Tespiti ile ilgili sorunları ortadan kaldırıyoruz.  Şirketimiz; en kısa sürede ve en az maliyetle sorundan kurtulmanız için gereken özeni ve hassasiyeti gösteriyoruz. Sunduğumuz profesyonel hizmetleri her zaman en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmaktayız. İşlemler sonrası memnun kalmanız ve her işinizde bizi tercih etmeniz aynı zaman da çevrenize de tavsiye etmeniz öncelikli hedefimizdir.