• 11. Sokak (Eski 87)
  • No:5/B Emek - Çankaya/Ankara
  • 0312 213 27 05 - 0507 476 46 66
  • info@ankarasukacagitespiti.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara’da 1982 yılında, İbrahim YILMAZ tarafından kurulan “Ankara Tesisat Kanal” sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Küçük veya büyük her türlü tıkanıklığın, tesisatlar ve yapılar için yarattığı sorunları çözmek konusunda uzman olan firmamızın ikinci kuşak yönetimi, kurucumuz İbrahim YILMAZ’ın kalite anlayışından ve iş disiplininden taviz vermeden çalışmaktadır.

Yılların deneyimi ve çalışmaları ile edinilen tecrübeleri, son teknoloji ürünü, gelişmiş özel makine departmanı ile destekleyen “Ankara Tesisat Kanal” Ankara’da konusunda uzman bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Su kaçaklarının tespiti, tuvalet tıkanıklıklarının açılması, kanal açma, kanal görüntüleme, kalorifer peteklerinin temizliği ve her türlü su tesisatı döşeme işleri için “Ankara Tesisat Kanal”, Ankara’nın her yerine hizmet götürmektedir.

Klasik tesisatçılık anlayışını tamemen değiştirerek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma anlayışıyla çalışan “Ankara Tesisat Kanal”, hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartmak ve kalitesini en iyi hale getirmek için, yurt dışından getirdiği özel robotlar ile kırmadan, en düşük maliyetlerle hizmet vermektedir.

“Ankara Tesisat Kanal”, tesisatların yapıların can damarları olduğunu bilir. Bu damarlarda oluşacak her türlü tıkanıklığın ciddi sorunlar oluşturduğunun bilinciyle işinde en profesyonel yaklaşımları sergiler.

Ankara’nın her yerinde, her zaman ve karşılaştığınız her türlü tıkanıklıkta “Ankara Tesisat Kanal” yanınızdadır.