• 11. Sokak (Eski 87)
  • No:5/B Emek - Çankaya/Ankara
  • 0312 213 27 05 - 0507 476 46 66
  • info@ankarasukacagitespiti.com

Banyo Su Kaçağı Tespiti

Ankara Banyo Su Kaçağı Tespiti

Ankara Banyo Su Kaçağı Tespiti işlemlerini yeni nesil Termal Kameralar ile yapmaktayız. Bu sayede Banyonuzda oluşan su kaçaklarını kırmadan tamir etme imkanına sahip oluyoruz. Firmamız; Su Kaçaklarını Cihazla Tespit işlemini yapmaktadır, bunun için belli bir fiyat ödemesi vardır. Eğer istenirse tespit edilen sorunlu bölgenin tamiri de tarafımızdan yapılır. Bu işlemin ücreti de ayrıca tahsil edilir. Şeffaf fiyat politikamızı müşterilerimiz ile önceden paylaşıyoruz, sorunları çözdükten sonra bunu yaptık şunu yaptık bu ücreti verin şeklinde bir yaklaşımımız kesinlikle söz konusu olamaz. Müşterimiz hizmet sonunda ödeyeceği tutarı net olarak bilir be kendisini buna göre ayarlar.

Banyo Su Kaçağı Tespiti

Banyo Su Kaçağı Tespiti

Banyo Su Sızıntı Tespiti

Ankara Banyo Su Sızıntı Tespiti ve nem sızması bir evde veya binada ciddi hasara neden olabilir ve çok geç olana kadar tespit edilmesi zor olabilir. Termal Görüntüleme Kamerası kullanarak ve doğru koşullar altında, yıkıcı testlere başvurmadan gizli su ve nem sorunları tespit etmek  mümkündür.

Nem (her mevsimde), yoğuşma, boru sızıntıları, yağmur ve kar ve hatta insanlar ve hayvanlar nefes almak gibi birçok bina nemi kaynağı vardır. Genellikle düşük bir nem seviyesi iyidir, ancak sızıntılar veya yoğun yoğunlaşma ciddi sorunlara neden olabilir. Termal görüntüleme kamerası duvarlardaki nemi “göremez”, ancak suyun varlığını ortaya koyan ince sıcaklık farklılıklarını ve kalıpları tespit edebilir. Ankara Banyo Su Sızıntı Tespiti hizmetlerimiz için çağrı merkezimizle görüşüp detay isteyebilirsiniz.

Ankatemle Banyonuzda Su Kaçaklarına Dur Deyin

Su hayattır! Binalar, evler ve diğer yapılar söz konusu olduğunda bir yıkım unsuru olabileceğini kim bilebilir. Küçük  Ankara Banyo Su kaçağı Tespiti  bozulmuş bir borudan gelen sızıntıları , hemen ele alınmadığında ciddi bir yapısal soruna yol açabilir. Sızıntı tespiti başlangıçta önemsiz görünüyor, ancak önemli sızıntı veya küf bulursanız aşırı önlem alınmalıdır.

Ankara Banyo Su Kaçağı Tespiti

Ankara Banyo Su Kaçağı Tespiti

Genel sorunların su kaçağı tespiti

Zamanında küçük sızıntılar, sızıntı yapan tavan veya zemin kalıbı gibi daha önemli hasara neden olur. Bu tür hasarlar her evde yaygındır ve erken aşamalarda restore edilmesi kolaydır. Evin su sızıntısını önlemek için daha iyi bir seçenek, bu tür sorunların erken tespit edilmesidir. Bu uygun bir  su  sızıntısı algılama sistemi kullanılarak yapılabilir. Bina bakım şirketleri, su sızıntısı ile ilgili olası şeylerin farkında olmalıdır. Bir  sızıntı tespit edildiğinde Ankatem Su Kaçağı Bulma  servisi gereklidir.